MŪSU STĀSTS
Tas viss sākās 2012.gada vasarā...

 Jebkuram no mums laiku pa laikam ir vēlme tikt palutinātam. Apstāties klusumā un novērtētē Latvijas krāšņo dabu. Iekārtojoties ērtā dīvānā ar skatu uz mirguļojošu jūru, nobaudīt svaigu un gardu maltīti, vai iedzert glāzi vīna. 

Braucot caur mazajiem zvejnieku ciemiem, mūsu acis apstājas lielas baltas mājas sētā, kur viss pagalms mirdz zeltainā krāšņumā. Aiz gleznainās niedru pļavas paveras pasakains skats uz jūru, visos zilās krāsas toņos, līdz pat horizontam.

 

Mūsu ģimenē vienmēr ir bijusi atbildība pret ēdienu, ko ik dienu izvēlamies likt galdā. Zemnieku audzēti dārzeņi, lauku piena produkti un vietējās sezonas zivis. Tā ir ēdiena kvalitāte, kuru mēs spējam novērtēt, un cenšamies izmantot.

Aicinam ik vienu apciemot mūs, baudot maltīti no sezonas veltēm, pārnakšņot omulīgās istabiņās ar skatu uz jūru, vai vienkārši baudīt dabu.

Ar 2017.gada vasaras sezonu saviem viesiem piedāvājam arī svinību šķūni kāzām, dzimšanas dienas svinībām vai korporatīvajiem pasākumiem. Uzticiet mūsu komandai Jums īpaši nozīmīgu dienu, un mēs to noorganizēsim Jūsu vietā!

KONTAKTI
+37126690952
info@mazakaija.lv
Adrese:
Engures novads, Bērzciems, "Cīrulīši", LV- 3113
REKVIZĪTI
MKM Baltic SIA
Reģ.nr.LV40103695556
Juridiskā adrese:
Babītes novads, Babītes pagasts, Babīte, Rožu iela 6-2, LV- 2101
A/S CITADELE LV31PARX0016210980002